Coffee Lab

Lab Seni Seviyor !

Biz Kimiz?

Coffee Lab ® 2011 yılında Ankara’da kurulmuştur. Türkiye’nin ilk yeni nesil gurme kahve konseptli mağaza ağını oluşturmayı hedeflemektedir.

Coffee Lab ®’de yüksek nitelikli kahveler, yeşil çekirdek olarak yurtdışından ithal edilir, mağazalarda kavrularak misafirlerin beğenisine sunulur. Ayrıca her mağaza sahip olduğu taş ve konveksiyonlu fırınlarla mağaza içinde taze ürün pişirerek benzeri yerli ve yabancı zincirlerden ayrılır.

Coffee Lab ® tüketici açısından üstün katma değerler sunan mağazalarını arttırmayı hedeflemektedir.

COFFEE LAB AİLESİ TOPLUMSAL DEĞERLERE VE SOSYAL YARDIMA VERDİĞİ ÖNEM İLE TANIMLANMIŞ BİR TOPLULUK OLUP, BU TOPLULUĞU BÜYÜTME VE GELİŞTİRME NİYETİNDEDİR. COFFEE LAB, KÜLTÜRE DÖNÜŞEN KAHVENİN DÖNÜŞEN KÜLTÜRÜNE, SOSYAL ALANLARIYLA VE KAHVEYİ SANATLA BİRLEŞTİRMESİYLE ÖNCÜLÜK ETMEKTEDİR.

Coffee Lab olarak bizler vizyonumuzu her daim geniş tutmayı, günümüz dünyasına sürekli olarak adapte olmayı, dönüşen dünyanın içerisinde dönüşen mekanlar yaratmayı ve mekanları çoğaltmayı hedef haline getirmiş bir ekibiz. Tekil olarak bir ürünün temelinden; genel anlamda konsepte kadar misyonumuzu net bir şekilde uygulama – ulaştırma – devamlı olmasını sağlama aşamalarını sağlıklı yürütebilmemizin en temel sebebi ekip olabilmek, ekibi kurumsal düzeyde, kişilerin yetenekleri çerçevesinde alt ekiplere ayırabilmek ve ekip ruhunu daima dinamize edebilmektir, mevcut başarımızın sebebi budur. Ekiplerimiz kahve kavurma, tadım, reçete geliştirme; pastacılık ve fırın ürünleri üretimi; medya, reklam ve sanat çalışmaları alanlarında, işlerinde uzman kişilerle beraber çalışmaktadır.